Login or Sign up

Sıkça Sorulan Sorular

Sistem tam olarak nasıl çalışıyor?

Sistemin ana hedefi cüzdanınızda yer alan kriptoparaların maliyet, kâr ve zarar durumlarınızı takip edebilmenizi sağlamaktır. Doğru ve kusursuz hesaplama için ana kriter sisteme kaydettiğiniz BUY ve SELL işlemlerinizin rakamlarını doğru girmenizdir. Sistem sizin beyanınızı baz alır ve standart matematik işlemleri ile maliyetinizi, dolayısıyla kâr ve zarar durumunuzu hesaplar ve gösterir.

Kriptopara maliyetlerim nasıl hesaplanıyor?

Sisteme girdiğiniz BUY ve SELL işlemlerinizin her birinde maliyet hesaplama prosedürü devreye girer. Her işleminizde sistem şunu sorar; bu işlemden sonra bu kriptoparanın bir tanesinin fiyatı kaç paraya denk geldi... Takip eden BUY ve SELL işlemlerinde bu hesaplama tek bir kaynakta toplanarak devam ettiği için parçalı işlemlerinizin maliyetinize ne şekilde yansıdığını net olarak görebilirsiniz. Daha düşük fiyattan yapılan alımlarınız ve kârdan yaptığınız satışlarınız maliyetinizi düşürürken, yüksek fiyattan yapılan eklemeleriniz ve zarardan olan satışlarınız maliyetinizi arttıracaktır. Bir kriptoparanın elinizde bulunan adeti sıfırlandığında maliyet hesabı da sıfırlanır. Yeni bir işlem olarak değerlendirir ve hesaplamalarını buna göre yapmaya başlar.

Anlık market fiyat değerleri nasıl gösteriliyor?

Sitemiz bir çok sistem ile servisler aracılığı ile anlık olarak haberleşmektedir. Bir çok marketin kullandığı yazılım teknolojilerini barındıran sitemiz bu özelliği sayesinde ekranlarınızda herhangi bir yenileme işlemi yapmaya gerek duymaz ve fiyat değişimlerini anlık olarak sizlere sunar.

Market çap değerleri ne sıklıkla güncelleniyor?

Herhangi bir güncelleme işlemi yapılmamakta, coinmarketcap.com sistemi ile entegre olarak çalışmaktadır, değerler anlık olarak kaynak sistemden okunur ve gösterilir.

Kriptoparaların etkinlikleri nasıl güncelleniyor?

Herhangi bir güncelleme işlemi yapılmamakta, coinmarketcal.com sistemi ile entegre olarak çalışmaktadır, değerler anlık olarak kaynak sistemden okunur ve gösterilir.

Hangi kriptoparaların analizleri yayınlanıyor?

Borsalarında işlem gören kriptoparalardan en popüler olanların analizleri düzenli olarak yayınlanmaktadır. Bitcoin, Ethereum, Ripple, Litecoin bunlardan bazıları. Analistlerimiz yayınlamaya değer gördükleri kriptopara analizlerini de bu alanda paylaşmaktadırlar. Analizler bazen video olarak da karşınıza çıkabilecek.

Teknik analizler ne sıklıkla güncelleniyor?

Standart bir zaman dilimi bulunmamaktadır. Analistlerimiz analizlerini sürekli takip etmektedirler. Güncelleme yaınlama gereği duyduklarında gerekli düzenlemelerini yayınlayacaklar.

Cep telefonları için uygulama var mı?

Hayır şu an yok. iOS ve Android platformları için cep telefonu uygulamalarımızın geliştirmeleri devam etmektedir. Mümkün olan en kısa sürede tamamlayıp hizmetinize sunmayı amaçlamaktayız.

Sistem ücretli mi? Ücretlendirme politikası nasıl?

Sistemimiz ücretsiz olarak da kullanılabilmektedir. Ücretsiz üyelik hesabına sahip kullanıcılar sistemin bazı özelliklerinden sınırlı olarak yararlanabilirler. Kısıtlama yapılacak alanlar Takip Listesi, Alarmlar, Teknik Analizler, Eğitim bölümleridir.